DELA
Nyheter

Insamling VD-statistik

Just nu pågår vår insamling av VD-statistik. Du som berörs av insamlingen har fått ett mejl, skickat den 4 mars, med vår vd Johan Mann som avsändare. I mejlet finns en länk som går till enkäten. Svaren behandlas naturligtvis strikt konfidentiellt.

En av Fastigos uppgifter är att ge information och vägledning till medlemsföretagen om företagsledarnas löne- och anställningsvillkor. För att kunna erbjuda en så god service som möjligt i dessa frågor är vi beroende av att återigen få ta del av lönevillkor för VD.

 

Relaterade nyheter

paragraf_1x1
Arbetsgivarnytt, Nyheter

Domstolens förtydligande om GDPR:s tillämpning

Nyheter

Regeringen vill omförhandla EU:s lönetransparensdirektiv

LKB Fastigopriset 2025
Nyheter

Nominera till Fastigopriset 2026!

Min sida

Här har vi samlat dina kollektivavtal, snabblänkar och kontaktuppgifter till din personliga rådgivare

Kollektivavtal
Din rådgivare

För snabbare hjälp kontakta SvarDirekt på 08-676 69 69 eller via formuläret nedan.

Medlem

Här loggar du som medlem in för att komma åt all låst information på webbplatsen

Fastigo-portalen

Här loggar du in som ska lämna företagsuppgifter, statistik eller hantera ert företags användare.

Medlemsinfo

Här hittar du praktisk information, inloggningar, rapporteringar och annat som berör dig som är medlem.

Bli medlem

Har du inget konto? Som medlem omfattas du av Fastigos heltäckande och branschanpassade kollektivavtal.

Logga in

För att komma åt denna information behöver ditt företag vara medlem i Fastigo.Om du redan är inloggad och ändå inte kommer åt ett visst material är det för att du saknar behörighet till den sidan eller filen.

Du loggar in med din e-postadress och lösenord.

Om du inte loggat in tidigare behöver du skapa ett lösenord genom att följa ”Glömt ditt lösenord”-länken nedan.